• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

İkinci El Ev Eşyası Alanlar

Evinizde kullanmadığınız fazla yer kaplayan eşyalarınızı, ikinci el ev eşyası alanlar sayesinde elinizden çıkarabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve pratik bir şekilde işlem sürecini ilerletmektedir. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşanmadan, eşyalarınızı satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Ankara’da yer alan firmamız, çalışma prensipleri dahilinde sizlere herhangi bir zorluk yaşatmamaktadır. İşlem süreci hızlı bir şekilde gelişir. Eşyalarınızı kapıdan teslim aldığımız gibi ödemeleriniz de kapıda ve nakit olarak yapılmaktadır. Firmamız tarafından, beyaz eşya ve mobilya gibi her türlü ev eşya alımı yapılır. İletişim bilgileri dahilinde bizlere ulaşabilir ve eşya alımı konusunda planlama yapabilirsiniz. Böylece sizlere uygun bir gün kapsamında, evinizden eşyalarınızı teslim alarak ödemenizi gerçekleştireceğimizi belirtmek isteriz.

Firmamız sadece ev eşyası değil, aynı zamanda büro eşyalarını da satın almaktadır.

Böylece kullanmadığınız her türlü ikinci el eşyalarınızı elinizden çıkarabilirsiniz.

Firmamız dahilinde, işlemleriniz pratik bir şekilde ilerler.

Bizlere ulaşarak; satmak istediğiniz eşyayı, bizlere iletebilir ve ilerleyen süreç hakkında görüşme yapabilirsiniz. İkinci el ev eşyası alanlar arasında yer alan firmamız aynı zamanda, büro ikinci el eşyaları da satın alır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, sağlıklı bir şekilde her iki tarafa da güven sağlayan bir şekilde işlemleri gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinde yer alan, iletişim bilgilerimiz dahilinde bizlere ulaşabilir ve süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullanılabilir durumda olan 2.El ve Sıfır eşyaları, ve 5 yılı geçmemiş mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, oturma gruplarınızı ve tüm ev ofis eşyalarınızı alıyoruzç

Hayır Kıyfet Giysi ve benzeri ürünler alınmamaktadır.

Anında nakit ödeme yapıyoruz

Ankaranın tüm ilçe ve mahallerinden alım yapıyoruz

Evet tüm beyaz eşya grubundaki ürünlerinizi alıyoruz.

Tüm antika mobilyaları, antika halıları, biblo resim tablo gibi ürünlerinizi alıyoruz

Eşyalarınızın değerini öğrenmek çok kolay. Hemen bize whatsapp hattımız üzerinden yazın, satacağınız eşyaların resimlerini atın ve fiyat alın.

Evet tüm sıfır eşya mobilya elektronik eşya grubundaki ürünlerinizi satın alıyoruz.

Maalesef hurda eşya alımı yapılmamaktadır

Evet tüm sıfır 2 el endüstriyel ekipmanlar lokanta cafe pastane cafe malzemeleri nakit olarak satın alıyoruz.
X
DMCA.com Protection Status