• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

Evinizde ya da ofisinizde fazla bulunan ya da elinizden çıkarmak istediğiniz kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı değerinden alan bir firmadır. Her türlü ikinci el mobilya eşyalarınızı böylece elinizden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. 2.el mobilya alan yer; beyaz eşya, TV, oturma grupları, yemek masaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşyanızı almaktadır. Eşyalarınızı kolaylıkla satmak ve kar etmek için, iletişime geçebilirsiniz. Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı belirledikten sonra, bizlere ulaşabilirsiniz. 

Eşyalarınızı kapıdan alarak, ödemeleriniz kapıda nakit olarak yapılmaktadır. Böylece herhangi bir mağduriyet oluşmaz. Ayrıca elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalardan herhangi bir taşıma sorunu yaşamadan kurtulabilirsiniz. % 100 peşin ödeme yaparak anında alım imkanı ile ticaret yapıyoruz.

Ankara yer alan firmamız her türlü eski eşyanızı değerinden evinizden satın almaktadır. Beyaz eşya, televizyon, laptop, halı, antika, yemek takımı, oturma grubu vb. gibi daha sayısız eşya içeriğe dahildir. 2.el mobilya alan yer sayesinde, kullanılmış eşyalarınızdan rahat bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca büro eşyalarınızı da elinizden çıkarabilirsiniz. Kapıdan teslim alınan eşyalarınıza, ödemeleri de kapıda nakit olarak yapıldığı için herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Böylece sizler için uygun gün ve saatte evinizden ya da işyerinizden ikinci eş eşyalarınızı teslim alabiliriz. Firmamız kapsamında, ödemeler kapıda ve nakit bir şekilde yapılmaktadır. Bizlere ulaşmanız ve eşyalarınızı iletmeniz yeterlidir

Kullanılabilir durumda olan 2.El ve Sıfır eşyaları, ve 5 yılı geçmemiş mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, oturma gruplarınızı ve tüm ev ofis eşyalarınızı alıyoruzç

Hayır Kıyfet Giysi ve benzeri ürünler alınmamaktadır.

Anında nakit ödeme yapıyoruz

Ankaranın tüm ilçe ve mahallerinden alım yapıyoruz

Evet tüm beyaz eşya grubundaki ürünlerinizi alıyoruz.

Tüm antika mobilyaları, antika halıları, biblo resim tablo gibi ürünlerinizi alıyoruz

Eşyalarınızın değerini öğrenmek çok kolay. Hemen bize whatsapp hattımız üzerinden yazın, satacağınız eşyaların resimlerini atın ve fiyat alın.

Evet tüm sıfır eşya mobilya elektronik eşya grubundaki ürünlerinizi satın alıyoruz.

Maalesef hurda eşya alımı yapılmamaktadır

Evet tüm sıfır 2 el endüstriyel ekipmanlar lokanta cafe pastane cafe malzemeleri nakit olarak satın alıyoruz.
X
DMCA.com Protection Status