• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

İkinci El Antika Eşya Alanlar

Her türlü ikinci el eşya alımı yapan firmamız, aynı zamanda ikinci el antika alımı da yapar. İkinci el antika eşya alanlar arasında firmamız, antikalarınızı değerinde satın almaktadır. İletişim bilgileri kapsamında bizlere ulaşabilir ve antika eşyanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Görüşme esnasında sizler için uygun bir günde, çalışma arkadaşlarımız evinizde gelerek ilgili eşyayı kontrol etmektedir. Böylece gerekli kontroller sonucunda nakit ödeme ile antika eşyalarınız kapıdan teslim alınır. Ankara’da ikamet edenler için kaliteli ve güven sağlayan hizmetlerimiz, her türlü ikinci el eşya alımı konusunda da kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Sizlerde evinizde ya da ofisinizde yer alan, antik eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’da tarihi itfaiye meydanı içerisinde yer alan firmamız, ikinci el eşya ve spot eşya sektöründe öncüler arasında yer alır. Kaliteli ve güven sağlayan hizmetlerini bu alanda uzun zamandır sürdürmektedir. Eski antika eşyalarınızı firmamız kapsamında kolaylıkla elinizden çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü ev ve büro ikinci el eşya alımı da yapmaktayız.

Sitemiz üzerinden ulaşacağınız iletişim bilgileri, dahilinde bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Böylece sizler için uygun bir günde ikinci el antika eşyanızı evinizden teslim alacağımızı belirtmek isteriz. İkinci el antika eşya alanlar listesinde Ankara’da kaliteli hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız. Bizlere ulaşabilir ve ikinci el eşya alımı konusunda randevu alabilirsiniz. 

Kullanılabilir durumda olan 2.El ve Sıfır eşyaları, ve 5 yılı geçmemiş mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, oturma gruplarınızı ve tüm ev ofis eşyalarınızı alıyoruzç

Hayır Kıyfet Giysi ve benzeri ürünler alınmamaktadır.

Anında nakit ödeme yapıyoruz

Ankaranın tüm ilçe ve mahallerinden alım yapıyoruz

Evet tüm beyaz eşya grubundaki ürünlerinizi alıyoruz.

Tüm antika mobilyaları, antika halıları, biblo resim tablo gibi ürünlerinizi alıyoruz

Eşyalarınızın değerini öğrenmek çok kolay. Hemen bize whatsapp hattımız üzerinden yazın, satacağınız eşyaların resimlerini atın ve fiyat alın.

Evet tüm sıfır eşya mobilya elektronik eşya grubundaki ürünlerinizi satın alıyoruz.

Maalesef hurda eşya alımı yapılmamaktadır

Evet tüm sıfır 2 el endüstriyel ekipmanlar lokanta cafe pastane cafe malzemeleri nakit olarak satın alıyoruz.
X
DMCA.com Protection Status