• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Herkes zaman zaman elindeki eşyaları değiştirmek isteyebilir. Eskiyen ya da kullanmadığınız eşyaları, ikinci el alımı yapan firmalar kapsamında elinizden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Ev değiştirdiğinizde ya da eski eşyalarınızı değiştirmek istediğinizde, eski eşyalarınız için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ankarada ikinci el beyaz eşya alanlar sektöründe öncü firmamız kaliteli hizmetleri ile devam etmektedir. Eşyalar kapıdan teslim alınır ve ödemeler kapıda nakit şekilde yapılır. Böylece karşılıklı olarak herhangi bir mağduriyet yaşanmaz. İletişim bilgileri kapsamında bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızın alımı için, randevu alabilirsiniz. Böylelikle elinizden çıkarmak istediğiniz eşyanızı bizlere iletebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Eski eşyalardan kurtulmak zaman zaman zor gelebilir. Firmamız ise sizlere bu süreci daha kolay bir şekilde sunmaktadır. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız, fazla yer kaplıyorsa ikinci el eşya alımı yapan firmamız kapsamında kolaylıkla elinizden çıkarabilirsiniz. İkinci el eşya alımı yapan firmamız bu konuda sizlere güvenli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Eşyalarınızı kapıdan teslim alan taşıyıcı firmamız aynı zamanda ödemelerinizi de kapıda nakit olarak yapmaktadır. Ankarada ikinci el eşya alanlar listesinde ise tercih edilen kaliteli bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerde sitemiz üzerinde yer alan telefon bilgileri dahilinde bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızı pratik bir şekilde elinizden çıkarabilirsiniz. Kaliteli ve güven sağlayan hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Randevu ve görüşme için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Kullanılabilir durumda olan 2.El ve Sıfır eşyaları, ve 5 yılı geçmemiş mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, oturma gruplarınızı ve tüm ev ofis eşyalarınızı alıyoruzç

Hayır Kıyfet Giysi ve benzeri ürünler alınmamaktadır.

Anında nakit ödeme yapıyoruz

Ankaranın tüm ilçe ve mahallerinden alım yapıyoruz

Evet tüm beyaz eşya grubundaki ürünlerinizi alıyoruz.

Tüm antika mobilyaları, antika halıları, biblo resim tablo gibi ürünlerinizi alıyoruz

Eşyalarınızın değerini öğrenmek çok kolay. Hemen bize whatsapp hattımız üzerinden yazın, satacağınız eşyaların resimlerini atın ve fiyat alın.

Evet tüm sıfır eşya mobilya elektronik eşya grubundaki ürünlerinizi satın alıyoruz.

Maalesef hurda eşya alımı yapılmamaktadır

Evet tüm sıfır 2 el endüstriyel ekipmanlar lokanta cafe pastane cafe malzemeleri nakit olarak satın alıyoruz.
X
DMCA.com Protection Status