• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

ikinci el eşya fiyatları

ikinci el eşya fiyatları ankara genelinde modeline ve kaç yıllık bir kullanımı olmuştur ikinci el eşya fiyatları için temel oluşturmaktadır örnek vermek gerekirse 100 tlyede buzdolabı var 500tlyede ikinci el eşya fiyatlarını ögrenmek için bizi arayınız bütcenize göre kolaylıklar saglıyalım.
ikinci el eşya fiyatları Ankara genelinde modeline ve kaç yıllık bir kullanımı olmuştur? ikinci el eşya fiyatları için temel oluşturmaktadır. Örnek vermek gerekirse 100 tlyede buzdolabı var. 500tl.yede ikinci el eşya fiyatlarını öğrenmek için bizi arayınız. bütçenize göre kolaylıklar sağlayalım.

İkinci el eşya fiyatları Ankara ve çevre illere göre farklılık göstermektedir. Çünkü çoğu ilden gelip ikinci el eşya pazarı olarak bilinen Türkiye geneli itfaiye meydanından alıp kendi illerinde satan toptancılar mevcuttur. İkinci el eşya fiyatları için bizi arayınız. Bütçenize göre sizlere yardımcı olalım. Buradan şimdi bir buzdolabı 150 TL diyoruz. Oraya gönderdiğimiz zaman beğenilmiyor. O yüzden internet üzeri satışımız yoktur. Ankara’da ikinci el eşya fiyatları durumuna ve konumuna göre değişmektedir. Örnek verelim. Her bütçeye göre ikinci el eşya mevcuttur. Mesela 100tlye buzdolap bulursunuz. Eski model olur 400tlyede garantisi süren bir ürün bulunabiliyor. İrtibat numaralarımız. 0312 324 5526 gsm: 0533 767 8013

X
DMCA.com Protection Status