• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

İkinci el eşya Etimesğut

İkinci el eşyalarınızı Etimesğut genelinden anında nakit olarak alıyoruz. Beyaz eşyadan, Koltuk takımına, yatak odasından, yemek odasına her türlü ev ve büro eşyalarınızı anında ve nakit olarak alıyoruz.

İkinci el eşya Alanlar Etimesğut

Etimesğut'dan ikinci el eşya alanlar
İkinci el eşyalarınızı Etimesğut genelinden anında nakit olarak alıyoruz. Beyaz eşyadan, Koltuk takımına, yatak odasından, yemek odasına her türlü ev ve büro eşyalarınızı anında ve nakit olarak alıyoruz.

Ankara’nın Etimesğut ilçesinden İkinci el olarak Ev ve Büro ve ofis eşyalarınızı alıyoruz. Koltuk takımı, Yatak odası, Yemek odası, Beyaz eşya, Elektronik ev eşyaları, Büro mobilyaları, Daha aklınıza gelebilecek her türlü ikinci el ev eşyalarınız anında ve değerinden nakit olarak alınır. Bu iş nasıl oluyor öncelikle siz değerli müşterilerimizi aydınlatalım. Bizleri telefon, yada mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Bizlere satmak istediğiniz eşyalarınızın modelini, rengini her hangi bir arızası olup olmadığını söylüyorsunuz. Ve bunlara kafanızda elbette fiyatlandırmıssınızdır. Bunu bizimle paylaşıyorsunuz. İkinci el eşya olarak alacağımız ürünün kaç yıllık olduğu modeli rengi ve temiz olması muhtemelen fiyatı etkileyecektir. Yani arayan kişi bize direk koltuk takımını kaça alıyorsunuz? gibi bir soru yöneltebiliyor. Yataklı olması sigara yanığı, yırtık sökük gibi kusurlar elbetteki belirleyici oluyor. yani 50 tl’ye ve 500 tl’ye alacağımız ürün vardır. Bu beyaz eşya içinde geçerlidir. çamaşır makinesini kaça alıyorsunuz? buda modeline kaç kg kapasitesine devrine göre değişebilir. Bu etimesgut ikinci el eşya için geçerli degil bu sektörün temel unsurudur. Etimesgut Ankara ilçeleri içerisinde en hızlı gelişen ilçesi konumundadır. çayyolu,baglıca,yaşamkent,Toki turkuaz buralarda ikinci el eşya sektörü üzerine bir işletme mevcut olmaması en yakın işletme ikinci el eşya sektöründe Etimesgut ilçesinde mevcut olması alım satım üzerine buna eryaman mahallesinide ekleyebiliriz.İkinci el eşya Etimesğut olarak Satmak ve almak istediğiniz ürün için bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

X
DMCA.com Protection Status