• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar

IRMAK TİCARET 2.EL EŞYA

ikinci el eşya sektöründe Ankara ve ve cevre ilçelerde ve semtlerden ikinci el eşya alımı yapmaktayız. İlgilendiğimiz eşya türleri genel olarak ikinci el eşyalar olarak geçse de, hemen hemen bir çok ev ve ofis mobilyasını beyaz eşyaları elektronik eşyaları, yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, genç odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, eski halı kilim, antika eşya, endüstriyel mutfak malzemeleri, ikinci el klima tarzı ikinci el eşya alıyoruz.

Spot Eşya Alanlar Ankara

Sektördeki tecrübe ve birikimimiz ile sadece 2.el eşya değil sıfır eşya gruplarınızı da nakit olarak satın alıyoruz. Kapatacağınız iş yerinizdeki tüm mobilyaları, beyaz eşyaları ve diğer sektörel ürünlerinizi spot olarak naki para ile alıyoruz. Ankarada spot eşya alanlar olarak da kaliteli hizmet için bizi seçin rahat edin.

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Diyene Anında Hizmet

Ankara’da hemen hemen her semtte gezici ekiplerimiz vardır. İkinci el Eşya Alımında Etimesgut Bağlıca Sincan Eryaman Elvanket Dikmen Keçiören Batıkent Balgat Çukurambar Ümitköy Yaşamkent Bilkent  ve saymadığımız yüzlerce mahalle semt ilçe başta olmak üzere Irmak Ticaret tüm Başkent’e ikinci el eşya alanlar olarak hizmet veren 50 yıllık bir aile firmasıdır. Merkezimiz ikinci el eşya pazarı olarak bilinen  itfaiye meydanında olup ikinci el eşya sektöründe her semtte hakim  bir firmayız.  Web dünyasında bulunma sebeplerimiz tamamen ikinci el eşya alımı üstünedir. Ve teknolojiyi en iyi kullanarak her kesimden müşteri potansiyeline ulaşmaktır. Ve bu son 2 senede gördük ki çoğu Ankaralı bu sektörden haberdar değil  google sayesinde ve diğer arama motorları sayesinde %100 bulunur ve aranır olduk. Artık müşterilerimiz wep sitelerimiz sayesinde bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabiliyor.

İkinci el eşya satmak istiyorum diyen herkese en iyi fiyatlar ile hizmet verebilmek için 0533 767 80 13 numaralı hattımızdan bizi arayın yada whatsapp ile eşyalarınızın resimlerini yollayarak fiyat alın. Sektörün lider firması olan Irmak Ticaret sizin memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

Yukarıda da belittiğimiz gibi en çok yapılan aramalar hangi kelimeler derseniz aşağıda bulabilirsiniz. Tüm bu arama sorgularında sizlere profesyonel alım hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteri.

Semtlere Göre 2.El Eşya Arama Sorguları:

Etimesgut ikinci el eşya

Bağlıca ikinci el eşya

Sincan ikinci el eşya

Eryaman ikinci el eşya

Elvanket ikinci el eşya

Dikmen ikinci el eşya

Keçiören ikinci el eşya

Batıkent ikinci el eşya

Balgat ikinci el eşya

Çukurambar ikinci el eşya

Ümitköy ikinci el eşya

Yaşamkent ikinci el eşya

Bilkent  ikinci el eşya

X
DMCA.com Protection Status